Foto: Muzički centar Crne Gore

Koncert Gudačkog kvarteta Univerziteta umjetnosti u Tirani biće upriličen u poneđeljak, 19. maja, u 20 sati u Kamernoj sali Muzičkoga centra Crne Gore.

Kao solisti, predstaviće se Lorenc Radovani (I violina), Ajola Laska (II violina), Albana Kola (viola) i Gezim Belegu (violončelo).

Na programu su kompozicije Senada Gačevića, a mnoge numere sa repertoara biće premijerno izvedene.

Ulaz je slobodan.